Dietetyka sportowa i kliniczna
Współpracujemy zarówno z osobami nie trenującymi oraz osobami aktywnymi i sportowcami. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Pomożemy Ci zmienić nawyki.
Nauczymy Cię realizować założone cele żywieniowe w sposób skuteczny, przyjemny i bezpieczny. Z nami osiągniesz swoją wymarzoną sylwetkę bez radykalnych diet, stosu wyrzeczeń i wielu godzin spędzonych w kuchni.
Rekomendacje sportowców
Współpracujemy z czołowymi polskimi i zagranicznymi sportowcami zawodowymi jak m.in. Maciej Sulęcki, Marcin Prachnio, Fiodor Cherkashyn, Artur Szpilka. Pracujemy na co dzień zarówno z osobami aktywnymi oraz sportowcami m. in. z zawodnikami sportów walki, tenisistami, biegaczami, crossfiterami, piłkarzami.

Dlaczego warto zgłosić się do nas?

Indywidulane programy żywieniowe

Każdy człowiek różni się od siebie, dlatego wszystkie opracowane programy
żywieniowe są dokładnie przemyślane i dopasowane do Twoich potrzeb.

Skuteczne metody

W zależności od problemu (niedowaga, otyłość, sport zawodowy) opracowujemy prawidłową dietę, aby poprawić jakość Twojego życia i zdrowia.

Aktywność zawodowa

Regularne szkolenia, konferencje, codzienna praktyka, najnowsze trendy w dietetyce dają nam możliwość rozwoju oraz zdobywania i poszerzania swojej wiedzy.

Obowiązkowość i odpowiedzialność

Zawsze staramy się wypełniać swoje obowiązki rzetelnie, doradzamy i pomagamy zrozumieć istotę racjonalnego odżywiania.

Nasze usługi

konsultacja

Konsultacje dietetyczne

Analiza badań krwi oraz kwestionariusza żywieniowego, analiza stanu metabolicznego organizmu, ustalenie zaleceń żywieniowych i suplementacji.

Dieta 7 dni

Dieta na 7 dni

7 dni diety wraz z suplementacją, zaleceniami żywieniowymi oraz zamiennikami posiłków.

Dieta 14 dni

Dieta na 14 dni

14 dni diety wraz z suplementacją, zaleceniami żywieniowymi oraz zamiennikami posiłków.

Stała współpraca

Stała współpraca

Dieta na 28 dni z uwzględnieniem suplementacji, zaleceń żywieniowych, zamiennikami posiłków, co tygodniowa konsultacja i możliwość zmian w jadłospisie.

Referencje od podopiecznych

 • Z wielką przyjemnością chciałbym polecić Jacka Feldmana. Efekty naszej współpracy powaliły mnie na kolana. Dzięki Jackowi poznaje na nowo swoje ciało, pomaga przełamywać mi kolejne bariery. Zbilansowana indywidualna dieta, odpowiednia suplementacja i zaangażowanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Dzięki naszej współpracy moje wyniki diametralnie wzrosły, siła, szybkość, regeneracja, sen są o wiele wydajniejsze do tego zbijanie kilogramów (ok. 10 kg) do każdej walki nie stanowi dla mnie żadnego problemu z czym od zawsze miałem nie mały problem mimo współpracy z wieloma specjalistami od żywienia. Polecam Jacka każdemu chcących w szczególności osoby uprawiające sport chcące podnieść swoje wyniki.

  Maciej 'Striczu' Sulęcki
  Maciej 'Striczu' Sulęcki Pięściarz wagi średniej
 • Z ogromną przyjemnością chciałbym polecić współpracę z dietetykiem Jackiem Feldmanem. Dzięki diecie, odpowiedniej suplementacji i planie żywieniowym udało mi się zrzucić ok. 10kg. Czuję się lepiej i wciąż chcę osiągać więcej. Jacek to prawdziwy profesjonalista i ekspert w swojej dziedzinie. Pracujemy razem od trzech walk i mam nadzieję na kontynuację przez kolejne lata.

  Fiodor Czerkaszyn
  Fiodor Czerkaszyn Pięściarz wagi średniej
 • Współpracę z Jackiem Feldmanem rozpocząłem, kiedy podjęliśmy decyzję o powrocie po 10 latach do kategorii wagowej cruiser. W praktyce oznaczało to utratę 18 kg, które dzięki wiedzy Jacka i mojej dyscyplinie zeszło bez problemu i w tym czasie czułem się bardzo dobrze. Wszystko przebiegało zawsze profesjonalnie, a przed pierwszą walką wykonaliśmy próbne robienie wagi do limitu. Polecam!

  Artur Szpilka
  Artur Szpilka Pięściarz wagi juniorciężkiej
 • Z Jackiem Feldmanem współpracujemy od roku. Podoba mi się jego indywidualne podejście i zaangażowanie. Posiada ogromną wiedzę na temat żywienia i suplementacji w sportach walki dlatego mam pełne zaufanie w tej kwestii. Całe przygotowania wraz z robieniem wagi przebiegają bardzo profesjonalnie. Dopiero od współpracy z nim przekonałem się jak odpowiednie żywienie wpływa na jakość treningów, regenerację i samopoczucie. Polecam!

  Kamil Gardzielik
  Kamil Gardzielik Pięściarz wagi średniej
 • Siemano tu Damiano sami widzicie rezultaty i wyniki walk. Zacząłem współpracę z Jackiem dosłownie chwilę przed moją trzecią walką zawodową w MMA dla polskiej federacji KSW. Kawał dobrej roboty. Myślę że ta współpraca dopiero się rozwija i będą cały czas z tego soczyste owoce w postaci wygranych walk. Dobra dieta, ścinanie wagi i cała procedura przygotowująca mnie do walk jest jak najbardziej najlepsza do tej pory w mojej karierze sportowej. Mogę spokojnie polecić Jacka Feldmana jako specjalistę i człowieka odpowiedniego w swoim zawodzie. Pozdrawiam dziękuje Damiano.

  Damian Janikowski
  Damian Janikowski Zawodnik KSW / Medalista olimpijski w zapasach
 • Chciałbym zarekomendować Pana Jacka Feldmana. Od momentu gdy podjęliśmy wspólną współpracę moje osiągnięcia znacznie wzrosły. Odpowiednia dieta i suplementacja, którą Pan Jacek zastosował wobec mnie jest naprawdę świetna i efektywna. Moja kondycja znacznie wzrosła, organizm zaczął się szybciej regenerować dzięki czemu mogę teraz trenować z większym obciążeniem i większą intensywnością co przekłada się na lepszą formę i moje wyniki sportowe. W 100% polecam tego specjalistę od diety i suplementacji.

  Marcin Prachnio
  Marcin Prachnio Zawodnik UFC
 • Z Jackiem Feldmanem pracuje od początku roku 2016. Odkąd poznałem Jacka zaraził mnie on swoja pasja do dietetyki i zdrowego systemu odżywiania. Podczas naszej współpracy już pięciokrotnie osiągnęliśmy wyznaczony wcześniej cel, Jacek pomagał mi z pełnym zaangażowaniem, a jego wiedza była kluczowym elementem w drodze do sukcesu. Z czystym sumieniem i pełnym szacunkiem polecam Jacka jako dietetyka wśród moich znajomych, tym bardziej, że w życiu spotkałem już wielu specjalistów, którzy robią wszystko książkowo. Jacek jest odstępstwem od reguły, jako dietetyk do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i wkłada w nią całe serce, aby pomóc swojemu klientowi. Marcin Łepkowski – vice mistrz Europy Muay Thai 2014 oraz wielokrotny medalista różnych prestiżowych imprez MT.

  Marcin Łepkowski
  Marcin Łepkowski Vice Mistrz Europy Muay Thai
 • Współpracę z Jackiem Feldmanem rozpocząłem w połowie 2015 roku. Dzięki jego znajomości dietetyki, suplementacji, a także wiedzy dotyczącej funkcjonowania całego organizmu zdecydowanie poprawiły się moje wyniki sportowe, a także wyniki badań krwi. Dotychczasowe współpracę z innymi dietetykami opierały się na słabych obserwacjach mojego organizmu dopiero Jacek pomógł mi odpowiednio dopasować żywienie i suplementację. Jego wiedza z zakresu żywienia w sportach walki jest ogromna co udowodniło mi moje samopoczucie podczas ostatnich miesięcy. Tego dietetyka poleciłbym każdemu kto chce zadbać o dobre przygotowanie do walki jak i każdemu kto dba o swoje zdrowie.

  Bartosz Fabiński
  Bartosz Fabiński Zawodnik UFC
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuję już od ponad roku. W tym czasie, dzięki jego planom żywieniowym, moje wyniki sportowe znacznie się poprawiły. Współpracowałem z wieloma innymi dietetykami ale jedynie Jacek Feldman sprostał moim oczekiwaniom. Specjalizuje się on w układaniu diet dla zawodników sportów walki, dzięki czemu idealnie dopasował dietę pod moje warunki fizyczne. Polecam każdemu!

  Krzysztof Gutowski
  Krzysztof Gutowski Zawodnik MMA
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuję już od roku. W trakcie współpracy moje wyniki sportowe poprawiły się kilkukrotnie, dzięki planom żywieniowym przygotowanym przez Jacka. Zanim skorzystałem z jego usług, współpracowałem z wieloma innymi dietetykami. Jedynie on sprostał moim wymaganiom, który specjalizuje się w układaniu diet dla zawodników sportów walki. Dieta została przygotowana z pełnym sukcesem na moje warunki fizyczne.

  Jan Błachowicz
  Jan Błachowicz Zawodnik UFC / Mistrz KSW w kategorii półciężkiej
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuje od niedawna, natomiast już teraz z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego osobę. Po kilku miesiącach wskazówek otrzymanych od Jacka, odpowiednio dobranego planu żywieniowego oraz suplementacji moja waga spadła, a samopoczucie zdecydowanie wzrosło. W rezultacie moja kondycja i intensywność podczas treningów wzrosła, a dzięki odpowiedniej regeneracji moje treningi są zdecydowanie bardziej wydajne, co przekłada się na lepsza formę. Dzięki współpracy z Jackiem wzniosłem się na kolejny poziom wyżej. Zdecydowanie polecam Jacka Feldmana, który jest mega specjalistą w zakresie dietetyki sportowej.

  Salim Touahri
  Salim Touahri Zawodnik UFC
 • Sztuki walki uprawiam od 10 lat. Przygotowania do każdej walki zawsze wiązały się z wyrzeczeniami i pół głodowymi racjami pokarmowymi bez smaku. Odkąd poznałem Jacka Feldmana zrzucanie wagi do walki stało się przyjemnością. Ułożona przez niego dieta jest urozmaicona, a posiłki smaczne. Wszystko dostosowane do trybu życia i intensywności treningowych. Dzięki jego wskazówką podczas walki czuję się bardzo dobrze, co w efekcie rzutuje na poprawę moich osiągnięć sportowych.

  Grzegorz Steć
  Grzegorz Steć Zawodnik Muay Thai
 • Współpracowałem już z wieloma dietetykami z Polski czy USA, jednakże takiego specjalisty w tym fachu jeszcze nie widziałem. Współpraca przebiega bardzo dobrze już od pierwszych dni. Jest dietetycznym kozakiem. Polecam Jacka każdemu sportowcowi, który chce wejść na wyższy poziom oraz osobom aktywnym fizycznie, które chcą zobaczyć jaką dietę stosują najlepsi.

  Patryk Szymański
  Patryk Szymański Bokser kategorii junior średniej
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuję od pół roku. Dzięki jego planom żywieniowym i suplementacji zdecydowanie poprawiłem nie tylko swoje parametry sportowe, ale także zdrowotne. Nigdy wcześniej nie czułem się tak dobrze podczas procesu robienia wagi jak i później już podczas samej walki, a zawsze miałem z tym problem podczas wczęsniejszych pojedynków. Zdecydowanie polecam Jacka Feldmana jako specjalistę od dietetyki i suplementacji zarówno dla osób trenujących sporty walki jak i dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

  Rafał Sępkowski
  Rafał Sępkowski Zawodnik MMA
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuję od ponad 10 miesięcy. Dzięki stosowaniu się do planów żywieniowych oraz porad Jacka moje wyniki sportowe jak i kondycja mojego organizmu uległy znacznej poprawie. Wcześniej współpracując z innymi dietetykami nie odczuwałem tak znacznej poprawy mojego samopoczucia i jakości treningu jak ma to miejsce teraz. Polecam.

  Albert Odzimkowski
  Albert Odzimkowski Zawodnik MMA
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuję od pół roku. Dzięki diecie i suplementacji przygotowanej przez Jacka mogłem jeszcze ciężej pracować w okresie przygotowawczym, co skutkuje dobrą formą w trakcie sezonu. Lepsza regeneracja po treningu i brak spadków energetycznych w ciągu dnia to tylko niektóre plusy współpracy z prawdziwym specjalistą. Wcześniej miałem do czynienia z kilkoma dietetykami, ale to plan żywieniowy przygotowany przez Jacka był szczegółowo dopracowany i poparty wcześniejszymi badaniami. Polecam!

  Patryk Lipski
  Patryk Lipski Piłkarz Ekstraklasy i Reprezentacji Polski
 • Jacek Feldman jest dietetykiem z którym współpracuję od paru miesięcy. Jest specjalistą w układaniu diet dla zawodników sportów walki. Dzięki jego pomocy czuję się pewniejszy, silniejszy a przede wszystkim zdrowszy – nie tylko w ringu ale i w życiu prywatnym. Mimo, że dzieli nas wiele kilometrów on i tak jest w stanie mi pomóc i doradzić. Jego jadłospis jest pyszny i łatwy w przygotowaniu. Polecam!

  Pawel Zawistowski
  Pawel Zawistowski Zawodnik Muay Thai
 • Chciałbym bardzo podziękować Jackowi Feldmanowi, że od momentu kiedy wziął mnie pod swoje skrzydła zrozumiałem, że to co robię w końcu jest profesjonalne. Moja wydolność, siła i regeneracja znacznie się zmieniły, a to wszystko dzięki dokładnie ułożonej suplementacji, idealnie zbilansowanej diecie i co najważniejsze bardzo dobrym i częstym kontakcie z zawodnikiem. Wiem, że razem dojdziemy jeszcze bardzo daleko! Polecam Cię bardzo wszystkim profesjonalistom!

  Emil Różewski
  Emil Różewski Zawodnik MMA
 • Z Jackiem Feldmanem rozpocząłem współpracę niecały miesiąc przed moją walką na FEN 16 i muszę przyznać, że gdyby nie jego pomoc i przekazanie mi ogromnej wiedzy na temat prawidłowego odżywiania, ciężko byłoby mi zrobić wagę, tym bardziej, że pierwszy raz walczyłem w wadze 61 kg. Poprzednie walki toczyłem w wadze 66 kg. To było nie lada wyzwanie zarówno dla mnie jak i dla Jacka, ale podołaliśmy. Jacek bardzo mnie wspierał i był bardzo zaangażowany. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę!

  Arbi Shamaev
  Arbi Shamaev Zawodnik MMA
 • Rekomenduję Pana Jacka Feldmana, jako dietoterapeutę i dietetyka sportowego. Współpracuję z Panem Jackiem od kilku miesięcy i w tym krótkim czasie pomógł mi on podreperować moje zdrowie metaboliczne, które z powodu złego funkcjonowania wykluczyło mnie całkowicie z kariery sportowej na ponad rok czasu. Od momentu kiedy zacząłem stosować się do zaleceń Pana Jacka, moje wyniki krwi, a przede wszystkim samopoczucie, uległy znacznej poprawie i powróciłem do pełnowymiarowego cyklu treningowego. Przy okazji moja sylwetka również uległa znacznej poprawie. Będąc na co dzień trenerem personalnym i zawodnikiem biegów z przeszkodami, cenię sobie profesjonalne i indywidualne podejście, które charakteryzują własnie Pana Jacka Feldmana.

  Robert Bandosz
  Robert Bandosz Ocr elite runner
 • Praca z Jackiem to czysta przyjemność. Jestem już doświadczonym zawodnikiem i nie raz zdarzało mi się robić wagę, ale dopiero przy współpracy z Feldman Nutrition poczułem jak zrzucić wagę i się dobrze czuć A przede wszystkim nie stresować całym procesem. Wszystko w pełni profesjonalnie i z indywidualnym podejściem do mnie jako zawodnika, począwszy od diety i suplementacji przez rady jak szybciej rezerwować swój organizm pomiędzy ciężkimi jednostkami treningowymi po naładowanie energii bezpośrednio po ważeniu. Gorąco polecam!

  Kamil Łebkowski
  Kamil Łebkowski Zawodnik MMA
 • Z Jackiem rozpocząłem współpracę wraz z przejściem na zawodostwo. Pracę opieramy na mierzalnych parametrach badanych przed rozpoczęciem przygotowań do walki oraz regularnie już w samych przygotowaniach. Bezproblemowo udało mi się przejść przez przygotowania oraz uzyskać limit wagowy (udało się bez saun czy wanien). Zwraca również uwagę na neurologiczne aspekty u sportowców tzn. prewencja przed uszkodzeniami mózgu oraz na samopoczucie w całym procesie treningowym. Szkoda, że z Jackiem nie podjąłem współpracy lata temu walcząc jeszcze w kickboxingu - zaoszczędziłbym masę zdrowia i nerwów w przygotowaniach do walki i osiągnięciu limitu wagowego. Gorąco polecam.

  Adrian Ali Ahmad
  Adrian Ali Ahmad Pięściarz zawodowy
 • Chciałbym zarekomendować Jacka Feldmana wszystkim osobom nastawionym na konkretny cel w sportach walki. Jacek to profesjonalista z indywidualnym podejściem, a konsultacje z nim to źródło wiedzy umożliwiającej wchodzenie na coraz wyższy poziom. Pomógł mi on wyjść na prostą ze zdrowiem i umożliwił mi budowanie konkretnej formy. Bez jego wsparcia byłaby to dla mnie syzyfowa praca, zresztą wyniki badań mówią same za siebie. Mogę trenować intensywniej i efektywniej a trzymanie się zaleceń i dobrych nawyków żywieniowych stało się dla mnie po prostu przyjemne. Serdecznie polecam czerpać z wiedzy Jacka, to skuteczna baza dla budowania osiągnięć sportowych.

  Mariusz Przewłocki
  Mariusz Przewłocki Zawodnik K1
 • Pragnę polecić Pana Jacka Feldmana. Choroba ograniczała moje zdolności do uprawiania sportu, a z pomocą tego dietetyka mogę ponownie startować na zawodach. Cel osiągnęliśmy bez użycia lekarstw. Problemy kondycyjne zniknęły, a ja zanotowałem szybki wzrost formy. Dzięki indywidualnie dobranej przez niego diecie i suplementacji moje osiągi sportowe znacznie poszły do przodu, regeneracja następuje szybciej, przez co mi pozostaje skupić się tylko na treningach. Bardzo profesjonalne podejście. Każdemu rekomenduję współpracę z tym specjalistą w dziedzinie żywienia.

  Jan Żelazek
  Jan Żelazek Zawodnik MMA
 • Chciałabym zarekomendować Pana Jacka Feldmana. Od momentu rozpoczęcia współpracy, jakość moich treningów wskoczyła na zupełnie nowy poziom. Regeneracja jest dużo szybsza, siła coraz większa. CrossFit jest bardzo wymagającą dyscypliną zarówno dla ciała jak i dla umysłu. Dzięki odpowiedniej diecie oraz suplementom rozpisanym przez Pana Jacka jestem w stanie wykonać każdy trening zgodnie z planem. Poza trenowaniem siebie i innych, jestem również matką dwuletniej dziewczynki, a dzięki odpowiedniej diecie jestem w stanie spełniać się w każdej z tych ról.

  Natalia Kaczmarska
  Natalia Kaczmarska Trener i zawodnik CrossFit
 • Współpracujemy z Jackiem już od dłuższego czasu, od samego początku współpracy Jacek jest mocno zaangażowany w pracę ze mną i zmiany pod kątem zawodów lub przygotowań, od kiedy współpracujemy zdecydowanie polepszyły mi się wyniki badań i forma którą jestem w stanie utrzymać cały rok. Nauka nawyków żywieniowych i suplementacja pomogła mi wejść na wyższy poziom, regeneracja po treningu i skupienie jest najwyższe jakie miałem do tej pory. Mogę trenować ciężej i więcej dzięki czemu robię dużo szybsze postępy. Zdecydowanie polecam Jacka Feldmana jako Dietetyka sportowego, każdy kto uda się do niego po radę skorzysta na tym zdrowiem i formą. Polecam!

  Paweł Żochowski
  Paweł Żochowski Instruktor bjj, trx, kettelbell

Podejmij wyzwanie już dziś! Umów się na konsultacje

Partnerzy

 
Next Level
Summit
Diagnostyka ogólna i sportowa
 

Napisz co Cię interesuje i wciśnij ENTER by wyszukać