Przed wizytą

1. Zapisz się na konsultację

Współpraca zawsze zaczyna się od konsultacji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby ustalić termin spotkania. W trakcie rozmowy telefonicznej lub pisząc email prosimy o nakreślenie celu współpracy.

UWAGA – jeśli Twój przypadek uwzględnia długą historię choroby, wiele wyników badań, wiele objawów należy nas o tym powiadomić w trakcie rezerwacji. Konsultacja takiego pacjenta wymaga większej ilości czasu i wymaga od nas rezerwacji odpowiedniego terminu.

2. Wykonaj badania

Podstawą do oceny zdrowia metabolicznego naszego pacjenta stanowią poniższe badania krwi oraz moczu. Analizując poniższe markery jesteśmy w stanie zweryfikować metaboliczne zaburzenia organizmu i dopasować odpowiednie rozwiązanie żywieniowe w celu poprawy zdrowia. Nie wróżymy z fusów, dbamy o zdrowie i odpowiednie podejście do naszych pacjentów. Po pierwszej konsultacji może wystąpić potrzeba wykonania dodatkowych badań, których nie ma w poniższych panelach i w tym celu pacjent zostanie odesłany ponownie do lekarza. W przypadku przyjmowania środków hormonalnych (np. tabletek antykoncepcyjnych) prosimy o wcześniejszy kontakt.

Klientom z Warszawy polecamy usługi I.V. Clinic ul. Pańska 96/lok. 203, nr tel. 570 550 066
Najniższe ceny w Warszawie, dodatkowo na hasło FELDMAN otrzymasz solidną zniżkę na wykonanie badań!

morfologia z rozmazem badanie ogólne moczu  TSH  FT3  FT4 glukoza  HDL  LDL  triglicerydy   AST ALT  bilirubina  GGTP  ferrytyna  żelazo – witamina D 25OH kortyzol  kreatynina kwas moczowy  CK  CRP

morfologia  z rozmazem  badanie ogólne moczu  TSH  FT3  FT4 glukoza  HDL  LDL  triglicerydy  AST  ALT  bilirubina  GGTP witamina D 25OH testosteron kortyzol kreatynina kwas moczowy CK  CRP

 morfologia z rozmazem mocz ogólny  TSH  FT3  FT4  aTPO aTG glukoza  insulina  hemoglobina glikowana HbA1c  HDL  LDL  triglicerydy   AST ALT  bilirubina  GGTP  ferrytyna żelazo witamina D 25OH testosteron  kortyzol  DHEA-s  kreatynina kwas moczowy CRP CK

13-14 dzień cyklu: LH FSH estradiol prolaktyna testosteron

21-22 dzień cyklu: progesteron estradiol

morfologia  z rozmazem  mocz ogólny  TSH  FT3  FT4 – glukoza insulina  hemoglobina glikowana HbA1c  HDL  LDL – triglicerydy  AST  ALT  bilirubina  GGTP  ferrytyna żelazo witamina D 25OH testosteron LHFSH – SHBG  prolaktyna estradiol kortyzol DHEA-s kreatynina kwas moczowy  CRP CK

3. Pobierz i wypełnij kwestionariusze

Kwestionariusz i dziennik żywieniowy stanowią dla nas niezbędne do pracy narzędzia pomocne w trakcie wywiadu żywieniowego. Wypełnij je rzetelnie, żeby nic nam nie umknęło.

Wypełnione dokumenty wraz z wynikami badań oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij nam na kontakt@feldmannutrition.pl.

Poniżej znajdziesz trzy ważne formularze, które należy pobrać i wypełnić, aby kontynuować współpracę:

Kwestionariusz dostarcza podstawowych informacji o pacjencie:

  • Nawyki żywieniowe
  • Skłonności genetyczne
  • Wywiad chorobowy
  • Stosowane diety
  • Charakterystyka treningowa
  • Weryfikacja mocnych i słabych stron
  • Aspekty psychologiczne

Na podstawie zdobytych informacji opracuje dla Ciebie kompleksową poradę dietetyczną  lub/i dietę indywidualną  Postaraj się zatem wypełnić kwestionariusz jak najbardziej szczegółowo, abym mógł lepiej Cię poznać i dopasować rozwiązania do Twoich potrzeb.

Dzienniczek żywieniowy jest koniecznym elementem wizyty. Proszę o wypełnienie poniższego wywiadu żywieniowego, który jest niezbędny do oceny Twojego stanu odżywienia. Dzienniczek należy wypełniać co najmniej przez 3-4 dni aktualnego jadłospisu wraz z pełnymi gramaturami oraz o podanie przyjmowanych leków czy suplementów diety (nazwa, ilość, częstość stosowania).

Wypełnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest konieczne w celu świadczenia usług.

Napisz co Cię interesuje i wciśnij ENTER by wyszukać