[mk_fancy_title tag_name=”h1″ font_weight=”bold” margin_top=”55″ font_family=”none” align=”center”]

Przed wizytą

[/mk_fancy_title]
[mk_padding_divider]

1. Zapisz się na konsultację

Współpraca zawsze zaczyna się od konsultacji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby ustalić termin spotkania. W trakcie rozmowy telefonicznej lub pisząc email prosimy o nakreślenie celu współpracy.

UWAGA – jeśli Twój przypadek uwzględnia długą historię choroby, wiele wyników badań, wiele objawów należy nas o tym powiadomić w trakcie rezerwacji. Konsultacja takiego pacjenta wymaga większej ilości czasu i wymaga od nas rezerwacji odpowiedniego terminu.

[mk_padding_divider size=”10″]

2. Wykonaj badania

Podstawą do oceny zdrowia metabolicznego naszego pacjenta stanowią poniższe badania krwi oraz moczu. Analizując poniższe markery jesteśmy w stanie zweryfikować metaboliczne zaburzenia organizmu i dopasować odpowiednie rozwiązanie żywieniowe w celu poprawy zdrowia. Nie wróżymy z fusów, dbamy o zdrowie i odpowiednie podejście do naszych pacjentów. Po pierwszej konsultacji może wystąpić potrzeba wykonania dodatkowych badań, których nie ma w poniższych panelach i w tym celu pacjent zostanie odesłany ponownie do lekarza. W przypadku przyjmowania środków hormonalnych (np. tabletek antykoncepcyjnych) prosimy o wcześniejszy kontakt.

Klientom z Warszawy polecamy usługi I.V. Clinic ul. Pańska 96/lok. 203, nr tel. 570 550 066
Najniższe ceny w Warszawie, dodatkowo na hasło FELDMAN otrzymasz solidną zniżkę na wykonanie badań!

morfologia z rozmazem badanie ogólne moczu  TSH  FT3  FT4 glukoza  HDL  LDL  triglicerydy   AST ALT  bilirubina  GGTP  ferrytyna  żelazo – witamina D 25OH kortyzol  kreatynina kwas moczowy  CK  CRP

[mk_padding_divider]

3. Pobierz i wypełnij kwestionariusze

Kwestionariusz i dziennik żywieniowy stanowią dla nas niezbędne do pracy narzędzia pomocne w trakcie wywiadu żywieniowego. Wypełnij je rzetelnie, żeby nic nam nie umknęło.

Wypełnione dokumenty wraz z wynikami badań oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyślij nam na kontakt@feldmannutrition.pl.

Poniżej znajdziesz trzy ważne formularze, które należy pobrać i wypełnić, aby kontynuować współpracę:
Menu