Rekomendacje

Jakość moich usług potwierdzają zawodowi sportowcy

Maciej "Striczu" Sulęcki - Bokser kategorii średniej

Z wielką przyjemnością chciałbym polecić Jacka Feldmana. Efekty naszej współpracy powaliły mnie na kolana. Dzięki Jackowi poznaje na nowo swoje ciało, pomaga przełamywać mi kolejne bariery. Zbilansowana indywidualna dieta, odpowiednia suplementacja i zaangażowanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Dzięki naszej współpracy moje wyniki diametralnie wzrosły, siła, szybkość, regeneracja, sen są o wiele wydajniejsze do tego zbijanie kilogramów (ok. 10 kg) do każdej walki nie stanowi dla mnie żadnego problemu z czym od zawsze miałem nie mały problem mimo współpracy z wieloma specjalistami od żywienia. Polecam Jacka każdemu chcących w szczególności osoby uprawiające sport chcące podnieść swoje wyniki.

Damian Janikowski - Zawodnik KSW, medalista olimpijski w zapasach

Siemano tu Damiano sami widzicie rezultaty i wyniki walk. Zacząłem współpracę z Jackiem dosłownie chwilę przed moją trzecią walką zawodową w MMA dla polskiej federacji KSW. Kawał dobrej roboty. Myślę że ta współpraca dopiero się rozwija i będą cały czas z tego soczyste owoce w postaci wygranych walk. Dobra dieta, ścinanie wagi i cała procedura przygotowująca mnie do walk jest jak najbardziej najlepsza do tej pory w mojej karierze sportowej. Mogę spokojnie polecić Jacka Feldmana jako specjalistę i człowieka odpowiedniego w swoim zawodzie. Pozdrawiam dziękuje Damiano.

Marcin Prachnio - Zawodnik UFC

Chciałbym zarekomendować Pana Jacka Feldmana. Od momentu gdy podjęliśmy wspólną współpracę moje osiągnięcia znacznie wzrosły. Odpowiednia dieta i suplementacja, którą Pan Jacek zastosował wobec mnie jest naprawdę świetna i efektywna. Moja kondycja znacznie wzrosła, organizm zaczął się szybciej regenerować dzięki czemu mogę teraz trenować z większym obciążeniem i większą intensywnością co przekłada się na lepszą formę i moje wyniki sportowe. W 100% polecam tego specjalistę od diety i suplementacji.

Marcin Łepkowski - Vice mistrz Europy Muay Thai

Z Jackiem Feldmanem pracuje od początku roku 2016. Odkąd poznałem Jacka zaraził mnie on swoja pasja do dietetyki i zdrowego systemu odżywiania. Podczas naszej współpracy już pięciokrotnie osiągnęliśmy wyznaczony wcześniej cel, Jacek pomagał mi z pełnym zaangażowaniem, a jego wiedza była kluczowym elementem w drodze do sukcesu. Z czystym sumieniem i pełnym szacunkiem polecam Jacka jako dietetyka wśród moich znajomych, tym bardziej, że w życiu spotkałem już wielu specjalistów, którzy robią wszystko książkowo. Jacek jest odstępstwem od reguły, jako dietetyk do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i wkłada w nią całe serce, aby pomóc swojemu klientowi. Marcin Łepkowski – vice mistrz Europy Muay Thai 2014 oraz wielokrotny medalista różnych prestiżowych imprez MT.

Bartosz Fabiński - Zawodnik UFC

Współpracę z Jackiem Feldmanem rozpocząłem w połowie 2015 roku. Dzięki jego znajomości dietetyki, suplementacji, a także wiedzy dotyczącej funkcjonowania całego organizmu zdecydowanie poprawiły się moje wyniki sportowe, a także wyniki badań krwi. Dotychczasowe współpracę z innymi dietetykami opierały się na słabych obserwacjach mojego organizmu dopiero Jacek pomógł mi odpowiednio dopasować żywienie i suplementację.  Jego wiedza z zakresu żywienia w sportach walki jest ogromna co udowodniło mi moje samopoczucie podczas ostatnich miesięcy. Tego dietetyka poleciłbym każdemu kto chce zadbać o dobre przygotowanie do walki jak i każdemu kto dba o swoje zdrowie.

Krzysztof Gutowski - Zawodnik MMA

Z Jackiem Feldmanem współpracuję już od ponad roku. W tym czasie, dzięki jego planom żywieniowym, moje wyniki sportowe znacznie się poprawiły. Współpracowałem z wieloma innymi dietetykami ale jedynie Jacek Feldman sprostał moim oczekiwaniom. Specjalizuje się on w układaniu diet dla zawodników sportów walki, dzięki czemu idealnie dopasował dietę pod moje warunki fizyczne. Polecam każdemu!

Jan Błachowicz - zawodnik UFC, mistrz KSW w kategorii półciężkiej

Z Jackiem Feldmanem współpracuję już od roku. W trakcie współpracy moje wyniki sportowe poprawiły się kilkukrotnie, dzięki planom żywieniowym przygotowanym przez Jacka. Zanim skorzystałem z jego usług, współpracowałem z wieloma innymi dietetykami. Jedynie on sprostał moim wymaganiom, który specjalizuje się w układaniu diet dla zawodników sportów walki. Dieta została przygotowana z pełnym sukcesem na moje warunki fizyczne.

Salim Touahri - Zawodnik UFC

Z Jackiem Feldmanem współpracuje od niedawna, natomiast już teraz z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego osobę. Po kilku miesiącach wskazówek otrzymanych od Jacka, odpowiednio dobranego planu żywieniowego oraz suplementacji moja waga spadła, a samopoczucie zdecydowanie wzrosło. W rezultacie moja kondycja i intensywność podczas treningów wzrosła, a dzięki odpowiedniej regeneracji moje treningi są zdecydowanie bardziej wydajne, co przekłada się na lepsza formę. Dzięki współpracy z Jackiem wzniosłem się na kolejny poziom wyżej. Zdecydowanie polecam Jacka Feldmana, który jest mega specjalistą w zakresie dietetyki sportowej.

Grzegorz Steć - Zawodnik Muay Thai

Sztuki walki uprawiam od 10 lat. Przygotowania do każdej walki zawsze wiązały się z wyrzeczeniami i pół głodowymi racjami pokarmowymi bez smaku. Odkąd poznałem Jacka Feldmana zrzucanie wagi do walki stało się przyjemnością. Ułożona przez niego dieta jest urozmaicona, a posiłki smaczne. Wszystko dostosowane do trybu życia i intensywności treningowych. Dzięki jego wskazówką podczas walki czuję się bardzo dobrze, co w efekcie rzutuje na poprawę moich osiągnięć sportowych.

Patryk Szymański - bokser kategorii junior średniej

Współpracowałem już z wieloma dietetykami z Polski czy USA, jednakże takiego specjalisty w tym fachu jeszcze nie widziałem. Współpraca przebiega bardzo dobrze już od pierwszych dni. Jest dietetycznym kozakiem. Polecam Jacka każdemu sportowcowi, który chce wejść na wyższy poziom oraz osobom aktywnym fizycznie, które chcą zobaczyć jaką dietę stosują najlepsi.

Rafał Sępkowski - Zawodnik MMA

Z Jackiem Feldmanem współpracuję od pół roku. Dzięki jego planom żywieniowym i suplementacji zdecydowanie poprawiłem nie tylko swoje parametry sportowe, ale także zdrowotne. Nigdy wcześniej nie czułem się tak dobrze podczas procesu robienia wagi jak i później już podczas samej walki, a zawsze miałem z tym problem podczas wczęsniejszych pojedynków. Zdecydowanie polecam Jacka Feldmana jako specjalistę od dietetyki i suplementacji zarówno dla osób trenujących sporty walki jak i dla tych, którzy chcą cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Albert Odzimkowski - Zawodnik MMA

Z Jackiem Feldmanem współpracuję od ponad 10 miesięcy. Dzięki stosowaniu się do planów żywieniowych oraz porad Jacka moje wyniki sportowe jak i kondycja mojego organizmu uległy znacznej poprawie. Wcześniej współpracując z innymi dietetykami nie odczuwałem tak znacznej poprawy mojego samopoczucia i jakości treningu jak ma to miejsce teraz. Polecam.

Patryk Lipski - Piłkarz Ruchu Chorzów i kadry Polski U-21

Z Jackiem Feldmanem współpracuję od pół roku. Dzięki diecie i suplementacji przygotowanej przez Jacka mogłem jeszcze ciężej pracować w okresie przygotowawczym, co skutkuje dobrą formą w trakcie sezonu. Lepsza regeneracja po treningu i brak spadków energetycznych w ciągu dnia to tylko niektóre plusy współpracy z prawdziwym specjalistą. Wcześniej miałem do czynienia z kilkoma dietetykami, ale to plan żywieniowy przygotowany przez Jacka był szczegółowo dopracowany i poparty wcześniejszymi badaniami. Polecam!

Pawel Zawistowski - Zawodnik Muay Thai

Jacek Feldman jest dietetykiem z którym współpracuję od paru miesięcy. Jest specjalistą w układaniu diet dla zawodników sportów walki. Dzięki jego pomocy czuję się pewniejszy, silniejszy a przede wszystkim zdrowszy – nie tylko w ringu ale i w życiu prywatnym. Mimo, że dzieli nas wiele kilometrów on i tak jest w stanie mi pomóc i doradzić. Jego jadłospis jest pyszny i łatwy w przygotowaniu. Polecam!

Emil Różewski - Zawodnik MMA

Chciałbym bardzo podziękować Jackowi Feldmanowi, że od momentu kiedy wziął mnie pod swoje skrzydła zrozumiałem, że to co robię w końcu jest profesjonalne. Moja wydolność, siła i regeneracja znacznie się zmieniły, a to wszystko dzięki dokładnie ułożonej suplementacji, idealnie zbilansowanej diecie i co najważniejsze bardzo dobrym i częstym kontakcie z zawodnikiem. Wiem, że razem dojdziemy jeszcze bardzo daleko! Polecam Cię bardzo wszystkim profesjonalistom!

Arbi Shamaev - zawodnik MMA

Z Jackiem Feldmanem rozpocząłem współpracę niecały miesiąc przed moją walką na FEN 16 i muszę przyznać, że gdyby nie jego pomoc i przekazanie mi ogromnej wiedzy na temat prawidłowego odżywiania, ciężko byłoby mi zrobić wagę, tym bardziej, że pierwszy raz walczyłem w wadze 61 kg. Poprzednie walki toczyłem w wadze 66 kg. To było nie lada wyzwanie zarówno dla mnie jak i dla Jacka, ale podołaliśmy. Jacek bardzo mnie wspierał i był bardzo zaangażowany.
Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę!

Robert Bandosz - OCR Elite Runner

Rekomenduję Pana Jacka Feldmana, jako dietoterapeutę i dietetyka sportowego. Współpracuję z Panem Jackiem od kilku miesięcy i w tym krótkim czasie pomógł mi on podreperować moje zdrowie metaboliczne, które z powodu złego funkcjonowania wykluczyło mnie całkowicie z kariery sportowej na ponad rok czasu. Od momentu kiedy zacząłem stosować się do zaleceń Pana Jacka, moje wyniki krwi, a przede wszystkim samopoczucie, uległy znacznej poprawie i powróciłem do pełnowymiarowego cyklu treningowego. Przy okazji moja sylwetka również uległa znacznej poprawie. Będąc na co dzień trenerem personalnym i zawodnikiem biegów z przeszkodami, cenię sobie profesjonalne i indywidualne podejście, które charakteryzują własnie Pana Jacka Feldmana.

Natalia Kaczmarska - Trener i zawodnik CrossFit

Chciałabym zarekomendować Pana Jacka Feldmana. Od momentu rozpoczęcia współpracy, jakość moich treningów wskoczyła na zupełnie nowy poziom. Regeneracja jest dużo szybsza, siła coraz większa. CrossFit jest bardzo wymagającą dyscypliną zarówno dla ciała jak i dla umysłu. Dzięki odpowiedniej diecie oraz suplementom rozpisanym przez Pana Jacka jestem w stanie wykonać każdy trening zgodnie z planem. Poza trenowaniem siebie i innych, jestem również matką dwuletniej dziewczynki, a dzięki odpowiedniej diecie jestem w stanie spełniać się w każdej z tych ról.

Jan Żelazek - Zawodnik MMA

Pragnę polecić Pana Jacka Feldmana. Choroba ograniczała moje zdolności do uprawiania sportu, a z pomocą tego dietetyka mogę ponownie startować na zawodach. Cel osiągnęliśmy bez użycia lekarstw. Problemy kondycyjne zniknęły, a ja zanotowałem szybki wzrost formy. Dzięki indywidualnie dobranej przez niego diecie i suplementacji moje osiągi sportowe znacznie poszły do przodu, regeneracja następuje szybciej, przez co mi pozostaje skupić się tylko na treningach. Bardzo profesjonalne podejście. Każdemu rekomenduję współpracę z tym specjalistą w dziedzinie żywienia.

Paweł Żochowski - Instruktor BJJ, TRX, Kettelbell

Współpracujemy z Jackiem już od dłuższego czasu, od samego początku współpracy Jacek jest mocno zaangażowany w pracę ze mną i zmiany pod kątem zawodów lub przygotowań, od kiedy współpracujemy zdecydowanie polepszyły mi się wyniki badań i forma którą jestem w stanie utrzymać cały rok. Nauka nawyków żywieniowych i suplementacja pomogła mi wejść na wyższy poziom, regeneracja po treningu i skupienie jest najwyższe jakie miałem do tej pory. Mogę trenować ciężej i więcej dzięki czemu robię dużo szybsze postępy. Zdecydowanie polecam Jacka Feldmana jako Dietetyka sportowego, każdy kto uda się do niego po radę skorzysta na tym zdrowiem i formą. Polecam!

Kamil Łebkowski - ZAWODNIK MMA

Praca z Jackiem to czysta przyjemność. Jestem już doświadczonym zawodnikiem i nie raz zdarzało mi się robić wagę, ale dopiero przy współpracy z Feldman Nutrition poczułem jak zrzucić wagę i się dobrze czuć A przede wszystkim nie stresować całym procesem. Wszystko w pełni profesjonalnie i z indywidualnym podejściem do mnie jako zawodnika, począwszy od diety i suplementacji przez rady jak szybciej rezerwować swój organizm pomiędzy ciężkimi jednostkami treningowymi po naładowanie energii bezpośrednio po ważeniu. Gorąco polecam!

Mariusz Przewłocki - Zawodnik K-1

Chciałbym zarekomendować Jacka Feldmana wszystkim osobom nastawionym na konkretny cel w sportach walki. Jacek to profesjonalista z indywidualnym podejściem, a konsultacje z nim to źródło wiedzy umożliwiającej wchodzenie na coraz wyższy poziom. Pomógł mi on wyjść na prostą ze zdrowiem i umożliwił mi budowanie konkretnej formy. Bez jego wsparcia byłaby to dla mnie syzyfowa praca, zresztą wyniki badań mówią same za siebie. Mogę trenować intensywniej i efektywniej a trzymanie się zaleceń i dobrych nawyków żywieniowych stało się dla mnie po prostu przyjemne. Serdecznie polecam czerpać z wiedzy Jacka, to skuteczna baza dla budowania osiągnięć sportowych.

 • Szkolenie jest skierowane do zawodników jak i trenerów. Zarówno dla początkujących, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z tematu i nabrać kolejnych inspiracji w kształtowaniu siebie jako dietetyka, ale także dla osob z wiedza i doświadczeniem - zagłębiających się w szczegóły i drobnostki związane z żywieniem w każdym okresie przygotowań zawodników. Szkolenie przygotowane profesjonalnie i rzetelnie - miałem okazje być uczestnikiem kilku szkoleń prowadzonych przez Jacka i każde z nich uważam za udane. Z chęcią czekam na kolejne i szczerze polecam!

  Łukasz Rambalski Zawodnik K-1 / Trener Hunter Gym
 • To, że Jacek Feldman jest naczelnym polskim dietetykiem w sportach walki, nie ulega wątpliwości. Praca z zawodnikami walczącymi dla najlepszych organizacji w Europie i na świecie, zdecydowanie wpłynęła na to, że wielu rodzimych dietetyków (w tym ja) chętnie się od niego uczy i często korzysta z jego rad w pracy z własnymi podopiecznymi. Całą swoją wiedzę i dotychczasową praktykę przekazuje w szkoleniu Żywienie i suplementacja w sportach walki – czyli pozycji, która jest obowiązkowa dla fajterów, trenerów czy dietetyków. Jeżeli chcesz być najlepszy, to ucz się od najlepszych, a Jacek jest najlepszym specjalistą w tej wąskiej dziedzinie  - to nie ulega wątpliwości.

  Marek Fischer Dietetyk / Właściciel FIT MAKER
 • Przed rozpoczęciem współpracy z Jackiem Feldmanem miałem problemy z "robieniem wagi". Kiedy zacząłem stosować dietę oraz suplementację od Jacka problemy zniknęły, a moje przygotowanie do walk od tej strony jest zawsze perfekcyjne. Dzięki szkoleniu zrozumiałem skomplikowane protokoły, które na co dzień wdrażamy w kwestii żywienia.

  Maciej 'Striczu' Sulęcki Pięściarz wagi średniej
 • Z wielką przyjemnością chciałbym polecić Jacka Feldmana. Efekty naszej współpracy powaliły mnie na kolana. Dzięki Jackowi poznaje na nowo swoje ciało, pomaga przełamywać mi kolejne bariery. Zbilansowana indywidualna dieta, odpowiednia suplementacja i zaangażowanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Dzięki naszej współpracy moje wyniki diametralnie wzrosły, siła, szybkość, regeneracja, sen są o wiele wydajniejsze do tego zbijanie kilogramów (ok. 10 kg) do każdej walki nie stanowi dla mnie żadnego problemu z czym od zawsze miałem nie mały problem mimo współpracy z wieloma specjalistami od żywienia. Polecam Jacka każdemu chcących w szczególności osoby uprawiające sport chcące podnieść swoje wyniki.

  Maciej 'Striczu' Sulęcki Pięściarz wagi średniej
 • Siemano tu Damiano sami widzicie rezultaty i wyniki walk. Zacząłem współpracę z Jackiem dosłownie chwilę przed moją trzecią walką zawodową w MMA dla polskiej federacji KSW. Kawał dobrej roboty. Myślę że ta współpraca dopiero się rozwija i będą cały czas z tego soczyste owoce w postaci wygranych walk. Dobra dieta, ścinanie wagi i cała procedura przygotowująca mnie do walk jest jak najbardziej najlepsza do tej pory w mojej karierze sportowej. Mogę spokojnie polecić Jacka Feldmana jako specjalistę i człowieka odpowiedniego w swoim zawodzie. Pozdrawiam dziękuje Damiano.

  Damian Janikowski Zawodnik KSW / Medalista olimpijski w zapasach
 • Chciałbym zarekomendować Pana Jacka Feldmana. Od momentu gdy podjęliśmy wspólną współpracę moje osiągnięcia znacznie wzrosły. Odpowiednia dieta i suplementacja, którą Pan Jacek zastosował wobec mnie jest naprawdę świetna i efektywna. Moja kondycja znacznie wzrosła, organizm zaczął się szybciej regenerować dzięki czemu mogę teraz trenować z większym obciążeniem i większą intensywnością co przekłada się na lepszą formę i moje wyniki sportowe. W 100% polecam tego specjalistę od diety i suplementacji.

  Marcin Prachnio Zawodnik UFC
 • Z Jackiem Feldmanem pracuje od początku roku 2016. Odkąd poznałem Jacka zaraził mnie on swoja pasja do dietetyki i zdrowego systemu odżywiania. Podczas naszej współpracy już pięciokrotnie osiągnęliśmy wyznaczony wcześniej cel, Jacek pomagał mi z pełnym zaangażowaniem, a jego wiedza była kluczowym elementem w drodze do sukcesu. Z czystym sumieniem i pełnym szacunkiem polecam Jacka jako dietetyka wśród moich znajomych, tym bardziej, że w życiu spotkałem już wielu specjalistów, którzy robią wszystko książkowo. Jacek jest odstępstwem od reguły, jako dietetyk do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i wkłada w nią całe serce, aby pomóc swojemu klientowi. Marcin Łepkowski – vice mistrz Europy Muay Thai 2014 oraz wielokrotny medalista różnych prestiżowych imprez MT.

  Marcin Łepkowski Vice Mistrz Europy Muay Thai
 • Współpracę z Jackiem Feldmanem rozpocząłem w połowie 2015 roku. Dzięki jego znajomości dietetyki, suplementacji, a także wiedzy dotyczącej funkcjonowania całego organizmu zdecydowanie poprawiły się moje wyniki sportowe, a także wyniki badań krwi. Dotychczasowe współpracę z innymi dietetykami opierały się na słabych obserwacjach mojego organizmu dopiero Jacek pomógł mi odpowiednio dopasować żywienie i suplementację. Jego wiedza z zakresu żywienia w sportach walki jest ogromna co udowodniło mi moje samopoczucie podczas ostatnich miesięcy. Tego dietetyka poleciłbym każdemu kto chce zadbać o dobre przygotowanie do walki jak i każdemu kto dba o swoje zdrowie.

  Bartosz Fabiński Zawodnik UFC
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuję już od ponad roku. W tym czasie, dzięki jego planom żywieniowym, moje wyniki sportowe znacznie się poprawiły. Współpracowałem z wieloma innymi dietetykami ale jedynie Jacek Feldman sprostał moim oczekiwaniom. Specjalizuje się on w układaniu diet dla zawodników sportów walki, dzięki czemu idealnie dopasował dietę pod moje warunki fizyczne. Polecam każdemu!

  Krzysztof Gutowski Zawodnik MMA
 • Z Jackiem Feldmanem współpracuję już od roku. W trakcie współpracy moje wyniki sportowe poprawiły się kilkukrotnie, dzięki planom żywieniowym przygotowanym przez Jacka. Zanim skorzystałem z jego usług, współpracowałem z wieloma innymi dietetykami. Jedynie on sprostał moim wymaganiom, który specjalizuje się w układaniu diet dla zawodników sportów walki. Dieta została przygotowana z pełnym sukcesem na moje warunki fizyczne.

  Jan Błachowicz Zawodnik UFC / Mistrz KSW w kategorii półciężkiej