Robert Bandosz – OCR Elite Runner

 W kategorii Zawodnicy

Z Robert Bandosz – OCR Elite Runner współpracujemy już jakiś czas. Prawdziwy kocur i tytan pracy, jak zresztą widać na zdjęciu. Udało się odzyskać  sprawność metaboliczną i aktualnie wchodzimy na suplementację ukierunkowaną na maksymalizację możliwości sportowych. To będzie zdecydowanie jego rok! Polecam tego Pana jeśli ktoś szuka fachowego trenera personalnego.

„Czas powoli odkrywać karty i przedstawić wam mój team na sezon 2017, czyli osoby z którymi będę współpracował w tym roku, aby moja forma była tak dobra jak nigdy dotąd!
Jako pierwszego (i nie przypadkowo) przedstawię wam Jacek Feldman Nutrition.
Człowiek który podniósł mnie z ziemi po ponad rocznej przerwie od treningów. Jacek jest w tym sezonie odpowiedzialny za moją suplementację i już po trzech pierwszych miesiącach naszej współpracy, moje wyniki krwi poprawiły się na tyle, że czuję to na własnej skórze…

Wróciła chęć do treningu

  • Przez ostatnie 3 miesiące pobiłem większość moich PR
  • Nie miewam „zjazdów” i „dołów”
  • Moja sylwetka jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz
  • Jestem w stanie kontrolować wagę (kiedyś nie mogłem utrzymać wyższej masy przez nieszczelność jelit)
  • Mój testosteron wolny i całkowity utrzymuje się na skrajnie górnej granicy, nie stosując żadnych środków wspomagających.

Skoro ostatnie trzy miesiące koncentrowaliśmy się na poprawieniu zdrowia i wyjściu „na prostą”, to już się boję co będzie teraz, gdy włączyliśmy suplementacje na poprawę osiągów sportowych.
Sezon biegów z przeszkodami za pasem…póki co kończę przygotowania siłowe, mając na sobie nadal 3 kg zbędnego balastu, który jak spadnie, to nie zatrzymacie mnie na pewno!”

Sprawdź inne wpisy

Zostaw komentarz