O mnie

Jacek Feldman Dietetyk Sportowy
J
estem dietetykiem sportowym, specjalistą od dietoterapii, szkoleniowcem oraz autorem artykułów dla czasopism branżowych. Przez dłuższy czas uprawiałem czynnie sport biorąc udział w zawodach amatorskich w kickboxingu. Ze względu na swoje zamiłowanie do tego sportu, dążyłem do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki by stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

Doświadczenie

Od wielu lat współpracuję ze sportowcami jako dietetyk. Zdobywałem doświadczenie pracując z najlepszymi zawodnikami sportów walki w Polsce. Są wśród nich zawodnicy najlepszej światowej organizacji MMA – UFC. Ukończyłem studia licencjackie z psychologii na ALK oraz podyplomowe z poradnictwa dietetycznego na IŻŻ. Aktualnie kończę studia magisterskie z dietetyki na WSBiNOZ w Łodzi. Cały czas poszerzam horyzonty przez udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach branżowych.

Pasja

Ogromną radość sprawia mi poprawa stanu zdrowia moich pacjentów klinicznych poprzez zastosowaną dietę i suplementację. Jestem pasjonatem wdrażania rozwiązań dietetycznych. Cenię sobie przede wszystkim podejście holistyczne. Czytanie książek utwierdza mnie w przekonaniu, że uniwersytety to początek prawdziwej wiedzy.

Osiągnięcia

Współpracuję z czołowymi polskimi sportowcami zawodowymi (m.in. Maciej Sulęcki, Bartosz Fabiński, Marcin Łepkowski, Marcin Prachnio, Jan Błachowicz, Salim Touahri). Pracuję na co dzień z reprezentantami wielu dyscyplin sportowych: maratończykami, triatlonistami, crossfiterami, piłkarzami. Uczestniczyłem w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach.

Certyfikaty i szkolenia

Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania i wciąż tego przybywa.

Francis Scott Fitzgerald

Start typing and press Enter to search