FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czas oczekiwania na konsultację jest zróżnicowany i zazwyczaj mieści się w przedziale 1-3 tygodni, jednak czasami może ulegać wydłużeniu. Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami telefonicznie, aby umówić najbliższy możliwy termin konsultacji.

Po konsultacji od razu przystępujemy do przygotowania Twojego planu żywieniowego. Ze względu na to, że przygotowujemy go specjalnie dla Ciebie to czas oczekiwania wynosi 7 dni roboczych od dnia konsultacji.

Wyniki badań krwi dają szersze spojrzenie na aktualny stan zdrowia i potrzeby organizmu. Zawsze zachęcamy do kontroli stanu zdrowia i wykonywania badań krwi przynajmniej raz w roku. Możliwa jest konsultacja dietetyczna bez wykonywania badań krwi lecz otrzymane zalecenia lub suplementacja mogą być mniej precyzyjne.

Tak, oczywiście. Po pierwsze otrzymasz od nas listę zamienników, która pozwoli Ci dopasować dietę do swoich preferencji smakowych oraz znaleźć zamiennik w sytuacji, gdy jakiś produkt będzie niedostępny. Dodatkowo po rozpisaniu indywidualnego planu żywieniowego możliwa jest wymiana 1-4 posiłków jeśli stwierdzisz, że preferujesz coś innego.

Oczywiście, że tak! Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie, a ustalimy szczegóły i wystawimy bon prezentowy.

keyboard_arrow_up