Indywidualne plany dietetyczne

Popraw jakość życia i osiągnij swoje cele dzięki współpracy dietetycznej!

W kilku krokach dowiesz się jak rozpocząć współpracę z nami. Twoja satysfakcja i cele, które chcesz osiągnąć są dla nas najważniejsze!

KROK 1

Zamów pierwszą konsultację!

Współpraca zawsze zaczyna się od konsultacji – zamów konsultację online lub skontaktuj się z nami telefonicznie / mailowo. Ustalimy termin konsultacji (stacjonarna lub online). Wstępnie określimy cel współpracy i pokierujemy jeśli masz jakieś wątpliwości.

Uwaga! Jeśli Twój przypadek uwzględnia długą historię choroby, wiele wyników badań, wiele objawów należy nas o tym powiadomić przy pierwszym kontakcie. Konsultacja takiego pacjenta wymaga większej ilości czasu i wymaga od nas rezerwacji odpowiedniego terminu.

KROK 2

Wykonaj potrzebne badania

Podstawą do oceny zdrowia metabolicznego naszego pacjenta stanowią badania krwi oraz moczu. Analizując markery jesteśmy w stanie zweryfikować metaboliczne zaburzenia organizmu i dopasować odpowiednie rozwiązanie żywieniowe w celu poprawy zdrowia. Nie wróżymy z fusów, dbamy o zdrowie i odpowiednie podejście do naszych pacjentów. W przypadku przyjmowania środków hormonalnych (np. tabletek antykoncepcyjnych) prosimy o wcześniejszy kontakt. W przypadku przyjmowania suplementacji witamin i składników mineralnych należy je odstawić przynajmniej na 7 dni.

Klientom z Warszawy polecamy usługi I.V. Clinic ul. Pańska 96/lok. 203, nr tel. 570 550 066
Najniższe ceny w Warszawie, dodatkowo na hasło FELDMAN otrzymasz solidną zniżkę na wykonanie badań!

Wybierz profil badań z listy:

KROK 3

Wypełnij kwestionariusz

Kwestionariusz i dziennik żywieniowy stanowią dla nas niezbędne do pracy narzędzia pomocne w trakcie wywiadu żywieniowego. Wypełnij je rzetelnie, żeby nic nam nie umknęło.

Wypełnione dokumenty i wyniki badań wyślij nam przynajmniej na 24 godziny przed terminem konsultacji na kontakt@feldmannutrition.pl.

CZAS NA SUKCES

Wszystko gotowe?
Do zobaczenia na konsultacji!

Na konsultacji (+/-60 minut) dokonamy analizy wyników badań i nawyków, omówimy błędy żywieniowo-suplementacyjne, przeprowadzimy edukację żywieniową, wyliczymy zapotrzebowanie energetyczne, dopasujemy system żywieniowy i suplementację. W przypadku wystąpienia konieczności zostaną zalecone kolejne badania lub wizyta lekarska w celach diagnostycznych.

Po konsultacji otrzymasz rozpiskę, która zawiera m.in.: indywidualne zalecenia, podział makroskładników żywieniowych i kalorii, listę produktów rekomendowanych i nierekomendowanych, indywidualną suplementację.

Jeżeli wykupiłeś także indywidualny plan żywieniowy lub stałą współpracę to rozpoczynamy przygotowania Twojego jadłospisu i w ciągu 7 dni roboczych otrzymasz go mailowo wraz ze wszystkimi załącznikami!

keyboard_arrow_up