Cześć, nazywam się Sandra Stolarczyk

Jestem dietetykiem, który działa z poczucia pasji i zamiłowania do zdrowego stylu życia.

Z własnych doświadczeń wiem, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest łatwa. Sama prowadziłam kiedyś niezdrowy tryb życia, który doprowadził do pogorszenia mojego stanu zdrowia oraz samopoczucia. Z czasem odkryłam, że spożywając odpowiedniej jakości pożywienie mogę wznieść swoje samopoczucie i zdrowie na wyżyny. Uważam, że dieta powinna być dobra indywidualnie do przypadku oraz ściśle dostosowana do preferencji smakowych. Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi przepisami w kuchni dlatego zawsze dbam by rozpisane diety poza odpowiednią ilością makro i mikro składników zawierały smakowite oraz lubiane przez Was posiłki. Aktualnie cały czas poszerzam swoją wiedzą biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz studiując artykuły naukowe.

Dlaczego warto mi zaufać?

Wykształcenie

Jestem dietetykiem ze specjalnością dietetyki sportowej. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Zarządzanie w SGGW w Warszawie oraz studia magisterskie na kierunku Dietetyka w WSBiNOZ w Łodzi. Poza studiami ukończyłam wiele szkoleń i konferencji naukowych.

Zainteresowania

Ogromną radość sprawia mi pomoc moim pacjentom w odnalezieniu odpowiedniej drogi do osiągniecia swojego celu, poprawy stanu zdrowia oraz samopoczucia. Zależy mi przede wszystkim na przekazywaniu wiedzy w przystępny sposób. Aby wprowadzane zmiany były długotrwałe i efektywne. Szczególnie interesuje mnie dietetyka kliniczna oraz psychodietetyka.

Połączenie tych dziedzin pozwala osiągnąć najlepsze efekty oraz długotrwała zmianę stylu życia.

Szukasz darmowej wiedzy?

Darmowa wiedza na naszych Social Mediach

Szukasz darmowej i najnowszej wiedzy z zakresu dietetyki? Koniecznie śledź nasze profile w Social Mediach i bądź na bieżąco!

Sandra Stolarczyk

Instagram
Menu